Connect & Grow

אימון למנהלים בארגונים

Connect & Grow

אימון אישי לפיתוח מנהיגות בארגונים

בתהליך מובנה המבוסס על כלים אימוניים, העובדים שלכם ילמדו לפעול מתוך החוזקות, היכולות והתכונות המובילות שלהם. הם יגלו דרכים חדשות לפעול במישור המקצועי והבינאישי, להגיע להישגים ולחוות סיפוק והצלחה בעבודה.

תוכנית האימון Connect & Grow למנהלים ולבעלי תפקידים מרכזיים בארגונים תסייע בהתמודדות טובה יותר עם אתגרים ניהוליים בעידן החדש, עם פיתוח חוסן ומניעת שחיקה ועם פיתוח צוותי עבודה אפקטיביים. התוכנית עוסקת בהתמודדות עם האתגר האנושי, ביצירת חוויית משמעות ומימוש עצמי עבור העובד ובאתגר השגשוג הכלכלי במציאות דינמית ומשתנה.

תוכנית האימון אשר פותחה על ידי שרה אריאל מבוססת על האמונה שהדרך להגיע לשגשוג כלכלי היא לטפח את העובדים ולהגביר את תחושת השייכות שלהם לארגון ולמטרותיו.

במה עוסקת התוכנית?

תחומי האימון

תוכנית Connect & Grow מאפשרת לארגונים לבחור באחד או יותר מבין שלושה תחומים מרכזיים בהם הוכח כי מנהלים מסוגלים להשתפר, דרך קבלת ידע ולמידת כלים ייעודיים. תכנית האימונים האישית מתקיימת מול המנהל או העובד בתוך הארגון ותכליתה לסייע לעובדים להירתם לעשייה הארגונית, לתרום מכישוריהם המיוחדים, לפתח מיומנויות חדשות ולחוות שביעות רצון ותחושת הצלחה.

אתגרים בניהול

מניעת שחיקה

פיתוח צוותים

למי מתאימות התוכניות?

התמודדות עם אתגרים ניהוליים בעידן החדש

בעידן החדש, תחומי האחריות של המנהלים ומגוון הכישורים הנדרשים מהם מתרחבים מיום ליום.

מעבר למקצועיות וליכולת לנהל תהליכים מורכבים, מצוינות ניהולית נמדדת במנהיגות: בהשקעת זמן ומשאבים בקשר האישי עם העובדים וביכולת לפעול בפתיחות, יצירתיות וגמישות כדי לרתום את העובדים למטרות משותפות ולהביא את הכישורים שלהם לביטוי מלא, הן בעבודה במשרד והן בעבודה היברידית.

במקביל, השווקים העולמיים הופכים יותר תחרותיים ויש דגש רב יותר על אפקטיביות ופרודוקטיביות. המנהלים הבכירים דורשים הישגים כלכליים והתייעלות והעומס עליכם, המנהלים בשטח, גובר.

בתוכנית אימונים אישית, המותאמת למנהלים ולאתגרים עימם הם מתמודדים, נבנה אסטרטגיה אישית, שתסייע להתמודד בהצלחה עם העומס וריבוי הדרישות.

התוכנית כוללת 12 מפגשים שבועיים ממוקדים בתוך הארגון, ובמסגרתה תלמדו כלים פרקטיים שתוכלו ליישם בעצמכם, באופן מידי ולאורך זמן.

מניעת שחיקה ופיתוח חוסן אישי

היום יותר מתמיד, העובדים הם הנכס היקר ביותר של הארגון. מבחינה תפעולית וכלכלית, חשוב לשמר את העובדים בעלי הידע והניסיון ולהימנע מתחלופה גבוהה ומעלויות גיוס, הכשרה והסתגלות של עובדים חדשים.

שחיקה מתאפיינת באי השלמת משימות, היעדרויות, עייפות וחוסר מוטיבציה. החיבור למשאבים האישיים ולמניעים האישיים להצלחה מגביר את המוטיבציה ומסייע לעובדים השחוקים להתחבר שוב לעשייה.

בארגונים המטפחים את העובדים ומייצרים עבורם הזדמנויות חדשות להתפתחות, העובדים מרגישים משמעותיים, חווים סיפוק, הצלחה ומימוש עצמי וימשיכו לתרום את כישוריהם ויכולותיהם לצמיחת הארגון.

אימון אישי לעובד שחוק מתמקד בזיהוי הפוטנציאל האישי של העובד והעצמתו, כדי לשפר את תפקודו לאורך זמן ואת יכולתו להתמודד טוב יותר עם שינויים ומשברים.

התוכנית כוללת 5 מפגשים שבועיים ממוקדים בתוך הארגון. בין המפגשים יינתנו משימות.

פיתוח צוותים

"השלום גדול מסך חלקיו". האם אכן זה המצב אצלכם בארגון?

צוותי עבודה יעילים פועלים בסנכרון ובשיתוף פעולה עם המנהל, מבצעים משימות ביעילות ובזמן. מצד אחד, הצוות פועל באופן עצמאי ומצד שני, מציית לכללים ולהנחיות ואינו מתפזר.

ניהול צוותים יוצר עומס רב על המנהל, אשר נשפט בהתאם לטיב התוצרים, שאינם תמיד בשליטתו. אם אתם נמצאים במתח, מנסים להחזיר שליטה לידיים שלכם, מתערבים יותר מדי בעבודת הצוות ויוצרים עוד ועוד אמצעי בקרה שמעמיסים עליכם ועל העובדים, תכנית האימון שלי תסייע לכם.

התוכנית נועדה לבניית צוותי עבודה חדשים, חיזוק צוותי עבודה קיימים והגברת תחושת השייכות, שביעות הרצון והפרודוקטיביות של חבריהן, ושיפור ההתמודדות של צוותים בזמני שינוי או משבר.

תהליך פיתוח צוות יתקיים בתוך הארגון, ויכלול סדרת מפגשים עם המנהל ועם חברי הצוות.

איך ייראה התהליך?

דילוג לתוכן