קצת עליי

נעים להכיר, שרה אריאל

מאמנת אישית העוסקת בפיתוח מנהיגות מצטיינת ומחוברת, המובילה ארגונים ואנשים פרטיים להצלחה אישית, עסקית וחברתית. מתוך אמונה כי מצוינות ניהולית מעודדת הגשמה אישית, מעצימה את העובדים ויוצרת תוצאות אפקטיביות עבור הארגון, יזמתי ופיתחתי את שיטת Connect & Grow לפיתוח מנהיגות בארגונים, ובאמצעותה אני מספקת בהצלחה רבה כלים למנהלים, המסייעים להם להגביר את המוטיבציה של העובדים ולחבר אותם למטרות הארגון.

בגיל 19 קיבלתי את התפקיד הניהולי הראשון שלי. צמחתי מלמטה והכרתי מקרוב את שרשרת הייצור של מוצרים ושירותים שונים ואת האתגרים בכל שלב ושלב. עם השנים ובתפקידים שונים, למדתי למקסם את כישורי הארגוניים ופיתחתי שיטות לניהול וייעול תהליכים. בעזרת הידע שרכשתי, אני יוצרת תהליכים מובנים, בתפירה אישית, עבור הלקוחות שלי.

שיפור התוצאות העסקיות שלכם

הכלים שלי, הרווח שלכם

אני מאמינה שבתקופה של שינויים מרחיקי לכת בעולם העבודה, חשוב יותר מתמיד להשקיע בפיתוח מנהיגות בקרב המנהלים והמנהלות, העומדים בחזית הארגון. מעבר למצויינות ניהולית, נדרש מהם לחזק את תחושת השייכות והחיבור לארגון וליצור תחושה של הצלחה בקרב העובדים. אני מאמינה שהכל מתחיל בניהול העצמי שלנו, בחיבור לעצמנו, בהבנת דרכי הפעולה שלנו וביצירת אסטרטגיה אישית. כשיש לנו כלים שמסייעים להתמודדות מיטבית עם מציאות משתנה, אנו בוטחים בעצמנו ונוכל להצליח בכל אתגר.

הסיפוק הגדול בשבילי הוא לראות את המתאמנות והמתאמנים שלי בתהליך מואץ של למידה וצמיחה, מאמצים אסטרטגיות חדשות ודרכי פעולה חדשניים, מפתחים חוסן אישי ומגלים מחדש מוטיבציה להצליח. עבור הארגון כל זה מתורגם להגברת הפרודוקטיביות ושיפור התוצאות העסקיות, המלווה בשיפור המצב החברתי, יותר שביעות רצון של העובדים ופחות שחיקה, היעדרות ותחלופה. אני מזמינה אתכם לפנות אליי לייעוץ והתאמת תהליך אימון אישי משמעותי שאת תוצאותיו תוכלו להרגיש במספר מישורים, תוך מספר מפגשים ולאורך שנים קדימה.

דילוג לתוכן